FSPP Esnek İstasyon Planlama Programı

FSPP (Esnek İstasyon Planlama Programı) Akyürek AR-GE mühendisleri tarafından kurgulanan ve programlanan entegre bir yazılımdır. Üretim hatlarındaki istasyonların esnek bir şekilde planlanmasını ve yönetilmesini sağlamaktadır.


  • FSPP ile üretim planlama ve takip işlemleri çok pratik yapılabilmektedir. İstasyon dolulukları çizelge ekranından kolayca gözlemlenebilir. En uygun istasyon seçimi yapılır. Sadece tek tıkla istasyon en uygun zamanda üretilecek şekilde üretim için planlanabilir. İstasyonda kapasite aşımı durumlarında operasyonlar bölünebilir ve uygun istasyonlara dağıtılabilir.
  • FSPP programı ile istasyon yönetimi çok pratik ve kolay şekilde yapılabilmektedir. Operasyonun hangi istasyonda yapılacağı basit bir şekilde seçilebilir.
  • FSPP ile üretim ile ilgili raporlar elde edilebilir. Operasyonların istasyonlarda ne kadar süreceği filtre yapıldığı anda tek ekran üzerinde elde edilebilir.
  • FSPP ile çizelge ekranında planlaması yapılan işler operatör ekranlarında görülebilir. Operatörler ister cep telefonlarından isterlerse tablet ekranlarından görevleri takip edebilirler. Görev durum bilgisini güncelleyebilirler. Güncel durum bilgisi çizelge ekranlarından da takip edilebilir.
  • FSPP ile operatörlerin tabletlerine düşen görevlere tüm teknik belgeler, dökümanlar eklenebilir. Eklenen dosyalar operatör ekranlarından kolayca görülebilir. İşlem bittiğinde doküman üzerinde işaretleme yapılarak operatöre iş takibinde kolaylık sağlanır. Aynı ekrandan hem dosya erişimi hem de durum bilgisi güncellenebilir.
  • FSPP ile ürün türlerine göre filtreleme yapılarak üretilecek ürün kolayca çizelge üzerine düşürülerek planlanabilir. Üretim yapılırken operatörlerin ihtiyaç duyduğu bilgiler tablet ekranlarından erişilebilir. İstenilirse üretimi takip ederken kullanılabilecek barkodlar tablet ekranlarından çıkarılabilir. Aynı ekranda hem üretimle ilgili detaylar, hem operasyonun durum bilgisi hem de üretim için gerekli olan teknik dosyalara erişilebilir

 

 

İletişime Geçin
Ürün Tanıtım Broşürü